To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mercedes W202
Forum w202.pl Klasy C

Do poprawki - Czy fotowoltaika w firmie się opłaca?

egz - 27 Marzec 2025, 11:19
Temat postu: Czy fotowoltaika w firmie się opłaca?
Rozważam zainwestowanie w panele słoneczne dla firmy, ale nie wiem, czy przy obecnych przepisach to w ogóle ma sens. Może ktoś przerabiał temat i coś podpowie?
klarkson - 27 Marzec 2025, 12:15

To zależy od kilku rzeczy – zużycia energii, lokalizacji, formy rozliczania itd. Ale wciąż jest to opcja, którą warto brać pod uwagę, szczególnie jeśli planujesz działalność na dłuższą metę. Na https://www.unimot.pl/ mają też informacje związane z energią i warto się z tym zapoznać, bo może akurat znajdziesz coś, co się wpisze w Twój model działania. Nawet jeśli nie planujesz od razu montować instalacji, to warto wiedzieć, co jest dostępne i jakie są możliwości współpracy z dostawcami energii odnawialnej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group